Movies
Ratings
478
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0