Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Vivid RomanceRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.0