Movies
Ratings
474
Our Little SisterRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Mighty AphroditeRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 2.5
A Simple LifeRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The MessageRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0