Movies
Ratings
395
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5