Titles you rated
Taken 2Rated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5