Movies
Ratings
952
The Suicide SquadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5