Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5