Titles you rated
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5