Series
Ratings
276
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0