Titles you rated
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5