Movies
Ratings
201
Perfect GameRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0