Movies
Ratings
50
The Bucket ListRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0