Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5