Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5