Movies
Ratings
161
LimitlessRated ★ 4.0
Project XRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0