Movies
Ratings
105
Spider-ManRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0