Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0