Titles you rated
HomunculusRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
Earwig and the WitchRated ★ 1.5
SinkholeRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Files of Young Kindaichi: Legend of the Shanghai MermaidRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 3.0