Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
BabeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0