Titles you rated
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
UzaMaid!Rated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.5
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 4.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 2.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5