Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0