Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5