Titles you rated
Space SweepersRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5