Titles you rated
ReturnRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.0
Lawless LawyerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 3.0
Catch The GhostRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 0.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0