Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
Empire of LustRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0