Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
CreepRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5