Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Another FamilyRated ★ 4.0