Series
Ratings
20
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Strangers in LoveRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0