Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
GravityRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 3.0