Movies
Ratings
117
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0