Movies
Ratings
27
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0