Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5