Titles you rated
Non-StopRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0