Movies
Ratings
443
The PiratesRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0