Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0