Series
Ratings
67
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.5