Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
High Strung Free DanceRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Our BodyRated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0- The Reservoir GameRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0