Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
City LightsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5