Series
Ratings
31
Love & SecretRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0