Movies
Ratings
786
Train to BusanRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 1.5
PoetryRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 1.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5