Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5