Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
BeatRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.0