Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0