Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 1.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0