Movies
Ratings
859
TenetRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Taking ChanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0