Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0- Battlestar Galactica: Razor FlashbacksRated ★ 2.5
- VRated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 2.5