Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0