Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5