Movies
Ratings
769
Don't Look UpRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0