Titles you rated
JulesRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 2.5
Run Hide FightRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The SwimmersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5